Części do aut ciężarowych

Tiry są jednym z najpopularniejszych środków transportu służącym do przewożenia towarów „od drzwi do drzwi”. Jest to jeden z szybszych i wygodniejszych środków transportu lądowego. Obsługa setek tysięcy tirów poruszających się codziennie po Europie wymaga pracy wielu ludzi. Do nich zaliczają się osoby zajmujące się częściami do aut ciężarowych.

andreas160578 / Pixabay

Nasza oferta

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości części do tirów. W ciągłej sprzedaży posiadamy części, które ulegają awarii najczęściej. Oferujemy złącza pneumatyczne, żarówki, zestawy naprawcze do opon, zestawy kluczy, lampy, lusterka oraz wiele innych. Na sprzedaż mamy również akcesoria do ciężarówek. Są to przede wszystkim ładowarki USB, zasłonki do kabiny sypialnej, organizery, śmietniki do kabin, pokrowce, półki, narzuty, teczki oraz wiele innych rzeczy, które w czasie podróży okazują się niezbędne.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca z nami się opłaca, ponieważ mamy w sprzedaży wyłącznie części do aut ciężarowych pochodzące od sprawdzonych producentów. Oznacza to, że handlujemy produktami najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy.

 

Dodaj komentarz